هم ایران روسیه سوریه ایرانی محمدجواد ظریف

هم: ایران روسیه سوریه ایرانی محمدجواد ظریف خبر زیر ذره بین

قیمت + سیگنال‌های تازه بازار مسکن

آمارها از شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران نشان می‌دهد بیشترین رشد قیمت و معاملات مربوط به واحدهای مسکونی بالاتر از سطح میانگین بوده است.  سی..

ادامه مطلب

افت ۴۰ درصدی ارزش پول ملی ، قیمت واقعی دلار ۴۲۰۰ تومان است

رئیس سابق اتاق بازرگانی پایتخت کشور عزیزمان ایران قیمت واقعی دلار را نهایتا ۴۲۰۰ تومان دانست و تصریح کرد که قیمت ۵۶۰۰ تومانی موجود در بازار اصلا واقعی نیست و ..

ادامه مطلب

نزول قیمت سکه و دلار در آستانه روز مادر

به گزارش خبرآنلاین، قیمت سکه تمام بهار آزادی امروز در بازار 9 هزار تومان کم کردن یافت. این در حالی است که نیم سکه و ربع سکه هزار تومان و سکه یک گرمی 3 هزا..

ادامه مطلب

حداقل سود ۳۰۰هزار تومان ، شرایط پیش فروش سکه جالب شد

به دنبال نوسان بازار ارز و ارائه بسته سیاستی بانک مرکزی به منظور کنترل بازار، شرایط ویژه‌ای جهت پیش فروش سکه تعیین شده است هست. براین اساس قیمت قطعی شد..

ادامه مطلب

عرضه خودروهای وارداتی متوقف شد!

از بازار ماشین خبر می‌رسد بعضی واردکنندگان ماشین با نشانه تحت فشار قرار دادن دولت جهت بازگشایی ثبت سفارش واردات خودرو، عرضه این محصولات به بازار را م..

ادامه مطلب

وزن نان را هم کم کردند ، قیمت نان را ۳۲ درصد زیاد کردن دادند نه ۱۵ درصد

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان پایتخت کشور عزیزمان ایران با بیان اینکه قیمت نان را به جای ۱۵ درصد، ۳۲ درصد زیاد کردن دادند گفت: آنچه به مردم اطلاع‌رسانی ..

ادامه مطلب

توتال کار خود را شروع کرد / زنگنه

بیژن زنگنه گفت: در حال حاضر توتال کار خود را در فاز 11 پارس جنوبی شروع کرده است. زنگنه : توتال کار خود را شروع کرد عبارات مهم : خسار..

ادامه مطلب

آخر باز طرح ضربتی ، پرونده ۸ ساله وام ازدواج

طی حدود هشت سالی که اعطای وام ازدواج در بانک‌ها جدی شده است هست، رشد سه برابری مبلغ و همچنین اجرای طرح کم کردن صف متقاضیان موجب جهش در تعداد و مبلغ پر..

ادامه مطلب

پیش‌بینی غول‌های بازرگانی از قیمت ثابت نفت

شرکت‌های بازرگانی بزرگ به رویترز گفتند: روند تعادل مجدد بازار نفت جهانی با کمک محدودیت عرضه از سوی اوپک در جریان هست، با این‌همه احتمال رشد زیاد قیمت‌ها در سا..

ادامه مطلب