هم ایران روسیه سوریه ایرانی محمدجواد ظریف

هم: ایران روسیه سوریه ایرانی محمدجواد ظریف خبر زیر ذره بین

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی گزارش پزشکی قانونی از سابقه افسردگی و اعتیاد محمد ثلاث موجود است/ تقاضای اشد م

  نماینده دادستان کیفرخواست محمد ثلاث متهم پرونده اتفاق خیابان پاسداران را قرائت کرد. 

گزارش پزشکی قانونی از سابقه افسردگی و اعتیاد محمد ثلاث موجود است/ تقاضای اشد م

نماینده دادستان: گزارش پزشکی قانونی از سابقه افسردگی و اعتیاد محمد ثلاث موجود است/ اولیای دم: تقاضای اشد مجازات را داریم

عبارات مهم : مجازات

نماینده دادستان کیفرخواست محمد ثلاث متهم پرونده اتفاق خیابان پاسداران را قرائت کرد.

به گزارش ایلنا، امروز نخستین جلسه پیگیری به اتهامات متهم اتفاق پاسداران که منجر به قتل سه مامور نیروی انتظامی شد، در شعبه ۹ دادگاه کیفری یک استان پایتخت کشور عزیزمان ایران برگزار شد. در ابتدای جلسه قاضی محمدی کشکولی با اعلام رسمیت جلسه گفت: اولیای دم مقتولان پدران و مادران آنها و متهم پرونده محمدرضا ثلاث و وکیل تسخیری آن و همچنین نماینده دادستان قاضی شهریاری در جلسه حضور دارند.

در ادامه جلسه مدیر دادگاه از نماینده دادستان دعوت کرد تا در جایگاه قرار بگیرد و کیفرخواست را بخواند.

گزارش پزشکی قانونی از سابقه افسردگی و اعتیاد محمد ثلاث موجود است/ تقاضای اشد م

قاضی شهریاری در جایگاه قرار داده شد و با اعلام اینکه متهم مشمول سه فقره قتل عمدی و یک فقره اخلال در نظم عمومی هست، گفت: این اتفاق در تاریخ ۳۰ / ۱۱ / ۹۶ رخ داده است بعد از تماس با فوریت های پلیس مشخص شد که راننده آقای محمد ثلاث در بیمارستان سجاد خوابیدن است.

نماینده دادستان گفت: بعد از مراجعه به بیمارستان سجاد ایشان عمل ارتکابی را قبول داشت و فیلم بیانات وی موجود است.

  نماینده دادستان کیفرخواست محمد ثلاث متهم پرونده اتفاق خیابان پاسداران را قرائت کرد. 

وی ادامه داد: ایشان علت این کار را جنبش و عصبی شدن در آن لحظه اعلام کرده است.

متهم دارای هفت فقره محکومیت در گذشته است

شهریاری با قرائت گزارش پزشکی قانونی گفت: با استناد به ویدئویی که ضم پرونده است اقدام به قتل عمد محرز است.

گزارش پزشکی قانونی از سابقه افسردگی و اعتیاد محمد ثلاث موجود است/ تقاضای اشد م

وی با اشاره به پرونده شخصیت متهم گفت: ایشان تاکنون سه بار ازدواج کرده است که همسر اول و دوم خود را طلاق داده است در مورد ازدواج سوم سابقه ای از ثبت وجود ندارد و پرونده ای در رابطه با جعل شناسنامه جهت او مفتوح است.

نماینده دادستان تصریرح کرد: متهم اظهار داشته است که سابقه اعتیاد به مواد مخدر داشته است و در حال حاضر بدون کار و بلامکان است و گویا در اتوبوس می خوابد.

  نماینده دادستان کیفرخواست محمد ثلاث متهم پرونده اتفاق خیابان پاسداران را قرائت کرد. 

قاضی شهریاری ادامه داد: متهم دارای هفت فقره محکومیت در گذشته است که مشمول بر جرائمی در رابطه با مواد مخدر و محکومیت های مالی است.

متهم از ۱۵ سال پیش تاکنون عضو جامعه دراویش شده است است

گزارش پزشکی قانونی از سابقه افسردگی و اعتیاد محمد ثلاث موجود است/ تقاضای اشد م

وی خاطرنشان کرد: طبق اظهار متهم وی از ۱۵ سال پیش تاکنون عضو جامعه دراویش شده است است.

نماینده دادستان ادامه داد: پزشکی قانونی به وسیله روانشناسی متهم را مورد معاینه قرار داد و اعلام کرد که متهم دارای سابقه افسردگی است و این میزان افسردگی می توانسته است در جنبش پذیری او در موقع اقدام به عمل تاثیرگذار باشد ولی این میزان افسردگی مخل اراده وی نبوده هست.

وی با بیان اینکه متهم در بدو انجام عمل از عمل خود ابراز پشیمانی نکرده هست، گفت: بعد از تحقیقات و در وقت اخذ آخرین دفاعیات متهم ابراز ندامت و پشیمانی کرد.

نماینده دادستان در آخر اعلام کرد: از مقام محترم قضایی تقاضای اجرای سه فقره قصاص و اشد مجازات جهت اخلال در نظم عمومی را دارم.

درخواست اولیای دم جهت اشد مجازات

در ادامه جلسه دادگاه متهم پرونده عامل شهادت سه مامور نیروی انتظامی، قاضی کشکولی با احضار اولیای دم شهید رضا مرادی علمدار خطاب به وی گفت: خود را معرفی کرده و در صورتی که از متهم شکایتی دارید، اعلام کنید.

محسن مرادی عملدار پدر شهید رضا مرادی علمدار با بیان اینکه اهل مشکین شهر استان اردبیل هست، گفت: این شخص یعنی محمد ثلاث پسر من را به شهادت رسانده و من از او شکایت داشته و تقاضای اشد مجازات و قصاص را از دادگاه دارم.

قاضی کشکولی خطاب به محسن مرادی گفت: از حیث جنبه شخصی جرم آیا حاضر به گذشت از متهم هستید؟ پدر شهید مرادی گفت: خیر تقاضای اشد مجازات را دارم.

در ادامه مه لقا صادقی مادر شهید رضا مرادی با حضور در جایگاه با بیان اینکه اهل مشکین شهر استان اردبیل هست، گفت: از محمد ثلاث شکایت داشته و تقاضای اشد مجازات را دارم.

سپس قاضی کشکولی، مرسل بایرامی پدر شهید محمدعلی بایرامی را به جایگاه فراخوانده و خطاب به او گفت: شکایت خود را بیان کنید.

«مرسل بایرامی» با بیان اینکه این فرد پسر من را به قتل رسانده هست، گفت: تقاضای هزار بار قصاص از دادگاه را جهت این متهم دارم.

کشکولی خطاب به مرسل بایرامی گفت: از حیث جنبه شخصی جرم حاضر به گذشت هستید؟

شهید بایرامی ۴۰ روز بود که متاهل شده است بود

پدر شهید بایرامی اعلام کرد : شهید بایرامی ۴۰ روز بود که متاهل شده است و همسر اختیار کرده بود من از دادگاه تقاضای اشد مجازات را داشته و حاضر به گذشت نیستم.

همچنین عزیزه علوی مادر محمدعلی بایرامی با حضور در جایگاه تقاضای اشد مجازات و قصاص را جهت متهم، محمد ثلاث از دادگاه خواست.

در ادامه این جلسه قاضی کشکولی از «صالح امامی» پدر شهید رضا امامی خواست تا در جایگاه حاضر شده است و شکایت خود را مطرح کند.

«صالح امامی» پدر شهید رضا امامی با بیان اینکه اهل مشکین شهر بوده هست، گفت: رضا مجرد بود و من از محمد ثلاث شکایت داشته و تقاضای اشد مجازات و قصاص را از دادگاه دارم.

قاضی کشکولی خطاب به صالح امامی گفت: از حیث جنبه شخصی جرم آیا حاضر به گذشت از متهم هستید؟

پدر شهید امامی خطاب به قاضی گفت: حاضر به گذشت نبوده و تقاضای اشد مجازات را از دادگاه خواستارم.

واژه های کلیدی: مجازات | پرونده | دادگاه | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz