هم ایران روسیه سوریه ایرانی محمدجواد ظریف

هم: ایران روسیه سوریه ایرانی محمدجواد ظریف خبر زیر ذره بین

به صورت خنده‌داری بی‌معنی است / واکنش کشور عزیزمان ایران به ادعای دزدی اسناد محرمانه هسته‌ای

«علیرضا میر یوسفی» رایزن مطبوعاتی دفتر نمایندگی کشور عزیزمان ایران در شرکت ملل متحد با «بی‌معنی و خنده‌دار» خواندن ادعای صهیونیست‌ها، گفت: «ایران همواره ..

ادامه مطلب

ظریف با وزیر خارجه چین دیدار کرد

‘محمدجواد ظریف’ وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران که صبحگاه امروز یکشنبه به منظور مشورت و تبادل‌نظر با مقامات چین راجع به برجام و ب..

ادامه مطلب

مورد نیاز شود، با آمریکا جدال هم می کنیم / وزیر خارجه آلمان

وزیر امور خارجه آلمان تاکید کرد اقدام یکجانبه آمریکا در خروج از توافق هسته ای با کشور عزیزمان ایران موجب مسموم شدن روابط فراآتلانتیک شده است و دوستی اروپا..

ادامه مطلب

آمریکا 2 فرد و 2 شرکت ایرانی دیگر را تحریم کرد

وزارت خزانه‌داری آمریکا در ادامه مسیر تحریم ایرانیان و شرکت‌های خارجی همکار با اتباع و نهادهای کشورمان، دو فرد ایرانی و 4 شرکت ایرانی و آلمانی را تحریم کرد. ..

ادامه مطلب

هشدار موگرینی به ترامپ راجع به برجام

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا به مدیر جمهوری آمریکا راجع به خروج از برجام هشدار داد و گفت تمام گزارش های آژانس پایبندی کشور عزیزمان ایران را تایید..

ادامه مطلب

آیا روحانی با مقامات اسراییلی دیدار کرده است؟

به گزارش جماران، جعفر شیرعلی نیا در کانال تلگرامی خود نوشت: بازیِ قرمز با متن های صهیونیستی دوسال پیش صحبت در کشور با طرح مطلبی از روزنامه اسراییلی آحارونوت از ..

ادامه مطلب

سفرم به عربستان هرگز به روبط عراق با کشور عزیزمان ایران آسیب نمی‌زند / مقتدی صدر

رهبر جریان صدر عراق تاکید کرد که سفر اخیرش به عربستان علیه روابط عراق با کشور عزیزمان ایران نیست و آسیبی به آن نمی‌زند. مقتدی صدر: سفرم به عربس..

ادامه مطلب

آمریکا جهت ممانعت از ورود سرمایه‌گذاران به کشور عزیزمان ایران تلاش می‌کند / سی‌ان‌ان

شبکه سی‌ان‌ان گزارش داد: رئیس‌جمهور آمریکا در تلاش است با اتخاذ موضع‌گیری‌های سخت‌گیرانه در برابر ایران، شرکت‌های بین‌المللی را به واسطه نگرانی از تحریم‌های آمر ..

ادامه مطلب

پرتاب‌های موشکی کشور عزیزمان ایران خلاف برجام نیست / فارین پالیسی

نشریه فارین پالیسی در گزارشی با اشاره به اینکه آزمایش‌های موشکی کشور عزیزمان ایران نقض برجام نیست، نوشت: کشور عزیزمان ایران هر وقت که بخواهد قادر است یک..

ادامه مطلب