هم ایران روسیه سوریه ایرانی محمدجواد ظریف

هم: ایران روسیه سوریه ایرانی محمدجواد ظریف خبر زیر ذره بین

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی حداقل سود ۳۰۰هزار تومان ، شرایط پیش فروش سکه جالب شد

به دنبال نوسان بازار ارز و ارائه بسته سیاستی بانک مرکزی به منظور کنترل بازار، شرایط ویژه‌ای جهت پیش فروش سکه تعیین شده است هست. براین اساس قیمت قطعی شده است و خ

حداقل سود ۳۰۰هزار تومان ، شرایط پیش فروش سکه جالب شد

شرایط پیش فروش سکه جالب شد/حداقل سود ۳۰۰هزار تومان

عبارات مهم : بازار

به دنبال نوسان بازار ارز و ارائه بسته سیاستی بانک مرکزی به منظور کنترل بازار، شرایط خاص ای جهت پیش فروش سکه تعیین شده است هست. براین اساس قیمت قطعی شده است و خریدار می تواند از سود و بازده بالاتری در قیاس با شرایط قبلی برخوردار شود.

به گزارش ایسنا، بعد از این که نوسان بازار ارز طی هفته های اخیر شدت گرفت و قیمت ها روند صعودی طی کرد، بانک مرکزی یکی از راهکارهای خود جهت جذب نقدینگی در بازار را پیش فروش سکه گزینش کرد؛ به طوری که از حدود ۱۰ روز پیش از کانال بانک ملی پیش فروش را شروع کرد ولی شرایط به گونه ای بود که آمارها نشان از استقبال چندانی نداشت، آیا که قیمت ها قطعی نبود و نمی توانست بازده مناسبی جهت خریدار داشته باشد.

اما به تازگی بانک مرکزی بسته جدیدی با سه سیاست به منظور کنترل بازار ارز در دستور کار قرار داده که از روز شنبه ۲۸ بهمن ماه اجرایی می شود. یکی از سیاست های تعیین شده است پیش فروش سکه تحت شرایطی خاص است که متفاوت از روال پیش فروش قبلی انجام می شود.

حداقل سود ۳۰۰هزار تومان ، شرایط پیش فروش سکه جالب شد

در شرایط تازه متقاضیان می توانند سکه را براساس قیمت قطعی پیش خرید کنند؛ به گونه ای که سکه تمام بهار آزادی با قیمت یک میلیون و ۴۰۰ هزار تومان جهت سررسید شش ماهه و همچنین یک میلیون و ۳۰۰ هزار تومان جهت سررسید یک ساله خواهد بود.

در این حالت در وقت سررسید هرچه اختلاف بین قیمت بازار و قیمت های کنونی باشد، سود خریدار هست. اکنون با توجه به اینکه قیمت سکه بالای یک میلیون و ٦٠٠ هزار تومان است خریدار از هم اکنون حداقل ٣٠٠ هزار تومان سود می برد و این در حالی است که آینده نگری ها نشان از رشد قیمت سکه تا سال آینده بیش از قیمت های موجود دارد؛ بنابراین سودی بالاتر از آنچه که در شرایط قبلی جهت پیش فروش تعیین شده است بود می تواند نصیب خریدار شود.

به دنبال نوسان بازار ارز و ارائه بسته سیاستی بانک مرکزی به منظور کنترل بازار، شرایط ویژه‌ای جهت پیش فروش سکه تعیین شده است هست. براین اساس قیمت قطعی شده است و خ

در پیش فروش قبلی که حدود دو هفته پیش در بانک ملی شروع شده است قیمت ها قطعی نبود؛ یعنی خریدار در وقت عضویت یک میلیون تومان پرداخت می کند و در سررسید شش ماهه و یک ساله سکه را تحویل می گیرد؛ به طوری که در شش ماهه، چهار درصد و یک ساله، ۹ درصد تخفیف براساس قیمت تحویل به خریدار تعلق می گیرد و خربدار باید اختلاف قیمت سکه از یک میلیون تومانی که در وقت عضویت پرداخت کرده را به بانک بپردازد و تسویه بر اساس قیمت روز انجام شود.

شرایط تازه پیش فروش سکه که با قیمت های قطعی و در بسته سیاست ارزی تعیین شده است به طور همزمان با پیش فروش قبلی که قیمت قطعی نداشت از فردا در بانک ملی شروع می شود و تا اطلاع ثانوی ادامه دارد.

همزمان با دو حالت پیش فروش، حراج سکه هم که از دو ماه پیش در بانک کارگشایی شروع شده است بود همچنان ادامه خواهد داشت.

حداقل سود ۳۰۰هزار تومان ، شرایط پیش فروش سکه جالب شد

واژه های کلیدی: بازار | سیاست | مرکزی | میلیون | سررسید | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz